+48 781012004

Gästebuch

Kolejny pobyt w Trzcińsku i kolejny "Pod Sokolikiem" :). Gospodarze przemili, pokoje, kuchnia - na 5. Bardzo dobre miejsce wypadowe na bliższe i dalsze wędrówki. Możliwość spędzenia czasu przed domem po wędrówce to miłe zakończenie dnia spędzonego na łonie natury (stoły, ławy - wszystko co potrzeba, widok na Sokolik).

Lidia, 2023-05-29

Dziękujemy za miłe przyjęcie z ciastem i gorącą herbatą. Pokój, salon, prysznice - czyste, zadbane. Gospodarze bardzo mili, gościnni. Miejsce godne polecenia.

Lidia, 2022-11-07

Przemili gospodarze, miejsce cudowne, cichutko, czyściutko i uroczo! Przepyszny placuszek na powitanie. Będziemy wracać

Danuta, 2021-06-23

Wspaniałe miejsce i wspaniali, życzliwy właściciele. Atmosfera bardzo rodzinna. Mega śniadania i obiadokolacje. Pani Iza gotuje takie porcje jakby tam stacjonowało wojsko. Pan Romek natomiast zawsze znajdzie zajęcie dla każdego dzieciaka. Gorąco pozdrawiamy i może do zobaczenia. P.S. Proszę nie rezygnować Pani Izo z gotowania :).

Krzysiek,, 2020-07-27

Spędziliśmy "Pod Sokolikiem" wspaniały weekend. Przyjemnie zaskoczeni ciepłym, serdecznym przyjęciem przez przemiłych gospodarzy, kawą i domowym ciastem Pani Izy. Warunki pobytowe bardzo dobre, czyściutko, wygodnie i przyjemnie. Planujemy wrócić do Trzcińska w niedługim czasie. Dziękujemy Edyta i Marek

Edyta, 2019-09-16

W gronie 11 osób spędzaliśmy długi(Boże Ciało)weekend w agroturystyce Sokolik jako bazie wypadowej w uroczy rejon Gór Sokolich-Sokolików,kolorowych rudawskich jeziorek i wielu atrakcji historycznych. W pamięci jednak najbardziej nam zapadła gościnność i rodzinne ciepło gospodarzy - Pani Izy i Pana Romana. Dobre warunki bytowe i smaczne jak w domu jadło oraz miła atmosfera - polecam gorąco agroturystykę SOKOLIK i pozdrawiam serdecznie.

Marian, 2017-06-29

W "Sokoliku" gościliśmy już wielokrotnie i ciągle chcemy tam wracać. Świetne warunki lokalowe, czyste i wygodne pokoje, wspaniała atmosfera stworzona przez niesamowicie serdecznych i życzliwych Gospodarzy, doskonała kuchnia i interesująca okolica to niewątpliwe atuty tego urokliwego miejsca. Gorąco pozdrawiamy Panią Izę i Pana Romana - do następnego spotkania!

Słopanowo, 2017-05-09

W Sokoliku gościliśmy już kilkukrotnie. Za każdym razem pobyt był bardzo udany ze względu na cudowną, rodzinną atmosferę stwarzaną przez wspaniałych, serdecznych i zawsze pomocnych Właścicieli. Pokoje wygodne i czyste, posiłki przepyszne (superporcje), widoki urzekające. Idealne, pod każdym względem miejsce na wypoczynek. Na pewno wrócimy tu jeszcze nie raz!

Ela, 2017-05-06

Dziękujemy za miłą gościnę:)

Renia, 2017-03-16

W Sokoliku gościliśmy w czerwcu 2016 r., wynajęliśmy cały obiekt na weekend O tym miejscu można pisać tylko same pozytywy! Przemiła rodzinna atmosfera, właściciele to wspaniali, ciepli, spokojni ludzie, lubiący rozmowy i chętnie dzielący się życiowym doświadczeniem. Posiłki smaczne, ogromne. Przygotowanie grilla/ogniska, małej imprezki to żaden problem. Pokoje czyste, zadbane. Widoki cudowne, trasy niezbyt wymagające. Do dziś wszyscy uczestnicy wspominają to miejsce i pozdrawiają właścicieli! Ekipa ze Środy Wlkp.

Krzysztof, 2017-01-31

Dziękujemy za gościnę i miłą atmosferę. Piękne krajobrazy, ciekawa okolica, no i ta szarlotka Pani Izy. Wrócimy na dłuższy urlop w lipcu. Pozdrawiamy z Zabrza.

Ania, 2016-12-21

Bardzo lubimy tu przyjeżdżać, wypoczynek gwarantowany:) Cisza, przepiękna okolica, dobre warunki i serdeczni Gospodarze!

Aleksandra, 2016-08-11

Posiłki, czystość, wygląd pokoju i pensjonatu - ok. Standard dobry. Urlop udany.

S.T., 2016-07-25

Ciekawa okolica, dobre warunki w obiekcie, przyjaźni właściciele.

Aga, 2016-07-08

Miejsce godne polecenia. Fajne warunki, pyszne jedzenie, w szczególności szarlotka. Widok z pokoju na Sokolik. Wiele atrakcji - wspinaczka, spacery, a gdy pogoda nie dopisuje - relaks w termach w Jeleniej Górze.

Robert, 2016-06-17
Dodaj